Hizmetlerimiz

Dekan Giyim 1980 yılında İstanbul’ un gedikpaşa semtinde başladığı erkek takım elbise imalat serüvenine,yılların verdiği tecrübe ile hem iç pazarda hem de ihracat pazarında tanınmış markalara fason üretim hizmeti vererek devam etmektedir.

Dekan Giyim ailesi olarak bütün imalat süreçlerimizde tecrübeli kadrolarımız ile sektörün gerektirdiği teknoloji ve makineleri kullanarak üretim faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin model ve kalıp seçimlerinde,seçilen kalıp ve modele uygun olarak tüm imalat süreçleri ve kullanılacak malzeme seçimleri dikkatli ve titiz bir şekilde en ince ayrıntısına kadar planlanır ve kaydedilir. Hazırlanan kumaş, imalat ve planlama kartelaları, kumaş ve siparişin alınmasından sonra sevkiyat ile birlikte müşterilerimize takip ve kontrol amacıyla birer nüsha olarak gönderilir.

Konusunda uzman kadrolarımız sipariş edilen kumaş, kalıp ve modele en uygun olacak şekilde ipliğinden düğmesine kaliteli malzemeler kullanarak, renk uyumlarına dikkat ederek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siparişleri hazırlayıp sevkiyata gönderir.Firmaolarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutup kalite ve çalışma disiplinimizden uzaklaşmadantam zamanında müşterilerimize siparişlerini teslim etmektir.

Dekan Giyim bütün imalat süreçlerinde müşterileri ile tam bir koordinasyon içerisinde çalışarak, belirlenen terminler içerisinde siparişlerini istenen şekilde teslim ederek üretim faaliyetlerine devam edecektir.