Hakkımızda

Dekan Giyim Ltd. Şti. 1980 yılından günümüze babadan oğula gelen, erkek hazır giyim sektöründe ikinci kuşak üretim tecrübesi ve kalitesi ile Türkiye’nin bütün iç pazarında ve ihracat pazarlarında hakettiği yerini almıştır.

Firmamız İstanbul Gaziosmanpaşa ‘da yerleşik 2000 metrekare fabrikasında, özellikle tek ceket, erkek takım elbise ve pantolon üretiminde uzmanlaşmıştır. Fabrikamız sektördeki tecrübesiyle oluşturduğu etkili teknoloji sistemleri ve hali hazırda 180 kişinin üzerindeki dinamik kadroları ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız kalite ve müşteri memnuniyetini öne almayı, yerel ve uluslararası pazarlarda etkinliğini arttırarak önde gelen takım elbise ve ceket üreticisi omayı, tedarik zincirlerinde her zaman aranan  bir noktada bulunarak tecrübesiyle dünyaca ünlü markalara hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Dekan Giyim her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı hazır giyim sektöründe kaliteyi kendisine görev edinerek her zaman sektöründe zirvede kalabilmek için tüm gücü ile çalışarak üretim faaliyetlerine devam edecektir.